KURUMSAL
Hakkımızda

Yaşamınızın her alanında; kaliteyi ön planda tutuyor, ayrıntılara önem veriyor ve farklılığınızı bunun sağladığını biliyorsanız doğru yerdesiniz.

Profesyonel geçmişi 11 yılı aşkın; genç, dinamik bir ekip ile bilgi ve birikimlerimizi ve hepsinden önemlisi portföylerimizdeki müşterilerimizin güven dolu desteğini alarak 2013 yılımda BUDEM çatısı altında bir araya geldik.

Takım anlayışıyla yürüttüğümüz tasarım, proje, mimarlık, mühendislik, uygulama, kontrol ve danışmanlık hizmetlerimizle her geçen gün keskinleşen rekabette müşterilerimize farklılığı sunarak sektörümüzdeki yükselişimizi sürdürüyoruz. Çözüm ortağınız olarak üstlendiğimiz projelerinizde çağdaş kalite değerlerini uygulayarak memnuniyetinizi koşulsuz sağlamayı öncelikli hedef seçiyor, etik değerlere bağlılığımızdan bugün olduğu gibi yarın da ayrılmadan hizmet vermeyi yaşamsal ön koşulumuz olarak görüyoruz.


Vizyon


ATATÜRK’ün açtığı yolda, uzmanlaştığı her alanda, Dünya liderliğine ve insanlığa hizmet yolunda durmadan yürüyen, ihtiyaç duyulan tüm alanlarda kendini sürekli geliştiren, koşulsuz müşteri memnuniyetini savunan ve her zaman en mükemmeli arayan lider bir kurum olmak.


Misyon


BUDEM YAPI olarak, yasalar ve mevzuat çerçevesinde verilen imkân ve yetkileri tamamen paydaşlarının yararına kullanarak üretken, çalışkan, buluşçu, dürüst, problem çözen yenilikçi ve akılcı davranan, işbirliğine odaklanan gelişmek için sürekli değişen ve yaptığı her işin kalitesini sürekli yükselten bir kurum kültürü oluşturmak